  • Сенсорне скло тачскрін FPC-10101B4 10,1″ 251×166/218×136 мм 74 pin чорне
    • Vido
      52325-K21
      709.00грн 496.00грн
    • Доставка
      • Самовывоз
      • По Киеву: 1-2 дня
      • По Украине: по тарифам перевозчика
      Оплата
      • Наличными при получении
      • Оплата банковской картой
      • Безналичный расчет
      Защита покупки
      • Оригинальная продукция
      • Официальная гарантия
      • Возврат в течении 14 дней
```html
Тачскрин (сенсорне скло) FPC-10101B4 для екранів 10,1" — практичний варіант для заміни пошкодженого сенсорного скла.
Виготовлений для стабільної щоденної роботи та надійного використання.
Характеристики
    Модель: FPC-10101B4
  • Діагональ: 10,1"
  • Зовнішній розмір: 251×166 мм
  • Внутрішній розмір: 218×136 мм